Gastenlijsten events

november 2017

28 nov 15:00-18:00 (LEDEN VANAF 13:30)
Matchmaking Meetup bij BPD Hoevelaken


Maximaal plaats voor 200 personen (leden gratis, niet leden éénmalig gratis)
Locatie: Westerdorpsstraat 66, Hoevelaken
1. Frans Holleman – BPD
2. Erik van der Wal – BPD
3. Ronald van den Hil – Vos de Boer & Partners
4. Sander Te Hoonte – Lokhorst
5. Jan van Zuilen – Triuva
6. Erik Noordam – Noordam Management
7. Sjoerd Hania
8. Claudia Frankenreiter – Lokhorst
9. Martijn Carlier – Jaarbeurs
10. Dave Wurms – Focus Feedback
11. Miranca van der Tol – Volgjewoning.nl
12. Johan Nederveen – TTB Plus
13. Jelle Boes – Cushman & Wakefield
14. Bart Meijer – Qrip
15. Kees van Iwaarden – Djinny
16. Ebo de Vries – Jules Dock
17. Jaap Messemaker – G&S Bouw B.V.
18. Josefien Vanhuyse – Asoreco
19. John de Geus – Waal
20. Rob Warmerdam – Lokhorst
21. Marie Prunault – Marie Prunault architect
22. Jiska van der Ven – G. Van der Ven B.V.
23. Jurjen Thomas – OSRE
24. Marc Buijs – OSRE
25. Pim den Hartog – Mourik
26. Stijn Timmers – Mourik
27. Marloes Bax – OnlyTheBrave
28. Pim van Meer – De Nieuwe Norm transformatieaannemer
29. Ester de Bruijn – Leap3D
30. Bas Notenboom – Leap3D
31. Björn Bouwmeester – Heembouw
32. Marcel Noordhuis – Rijnconsult + Raad van Advies Holland ConTech & PropTech
33. Tom Kerckhaert – Openr
34. Daniel Paaij-Bax – Bylder
35. Dennis Vroegop – Interknowlogy Europe
36. Dennis Vroegop – Interknowlogy Europe
37. Rik Zwikker – BPD
38. Dirk Huibers – Octo
39. Noud Ackermans – MVGM
40. Marijn de Nijs – Lokhorst
41. Paul de Vries – andSaftey
42. Susan van Beek – HomeDNA
43. Evert-Jan Burggraaf – MVGM
44. Boudewijn Piscaer – SustCon vof
45. Charlotte Harmsen – Savills
46. Hans Dijkstra – AAFM
47. Fred Tromp –
48. Reinder Verbrugge – Immotix
49. Sander van der Aa – Jumba
50. Marco Vermeulen – Michael Page
51. Roelof de Vries – Skeye
52. Hendrik Garlich – BAM
53. Niek Verveen – Het Nieuwbouwplatform
54. Julian Doorten – Storage Share
55. Juul van Schijndel – Breman Installatiegroep
56. Dennis de Jong – Bouwinvest
57. Jos Mulkens – Bruil
58. Meloek Mlihi – TU Delft
59. Jos de Vries – BPD
60. Elsbeth Quispel – Cushman&Wakefield
61. Hans Coebergh – Cowhill Real Estate
62. Mark Volmerink – Cowhill Real Estate
63. Wilfred Hoogerburg – Stadmaker
64. Gerold Jozefzoon – Concept Innovation
65. Fons van de Voordt – BOEi
66. Earl Kemp – B-invented
67. Luc Feyaerts – Asoreco
68. André Knop – Smartrader
69. Wessel van Beerendonk – Studio RAP
70. Arjen Modderman –
71. Ely Hackmann – nijkerk.nieuws.nl
72. Joost den Otter – Lomans
73. Eric Offermans – B-Invented
74. Kees Haverkamp – Jumba
75. Gerard op ’t Hof – Roseboom-Ede
76. Wouter de Bruijne – ParkBee
77. Lisanne den Hoed – Veneficus
78. Wilfred van der Plas – Simaxx
79. Arjen Kleijer – BPD
80. Michel van der Linden – FixPlan
81. Rob Nijhuis – Nijhuis Bouw B.V.
82. Eelco Kienhuis – ParkBee
83. Henk Pluimers – Dura Vermeer
84. Miranda van der Zalm – Syntrus Achmea
85. Dick van Ginkel – Van Wijnen
86. Jos Klinge – Bouwfonds IM
87. Antonio Vega – Energetika
88. Chris van Wee – ChrisConnecting
89. Gerard Verhagen – BPD
90. Tony de Bree – Fintech Startup Partners
91. Mark Keuter – AM
92. Stan de Ridder – Wellsun
93. Hans de Kruijff – Xinaps
94. Patrick Postema – RedShare Nederland
95. Stan Verheijen – Solar Green Point
96. Bart Molendijk – Katapult
97. Frank Donkers – Donkers Market Intelligence
98. Arno van den Thillart – Van Wijnen Zuid B.V.
99. Gert-Jan ten Brinke – Roosdom Tijhuis
100. Martin Companje – Roosdom Tijhuis
101. Pieter Present – Max Milieu
102. Jerry van Hekken – Spaces4you
103. Hans Bruil – Bruil
104. Errol Ooft – Ingenieursbureau IOB
105. Erik Groen – ENGIE Nederland
106. Oscar Mercan-Cano – Lecastor BV ontwikkeling en energie
107. Martin Schönfeld – Lecastor BV ontwikkeling en energie
108. Syto Goslinga – De Bouwer & Partners
109. René Huizinga – Creeer
110. Axel Hendriks – Triodos
111. Sander Martinec – Smart2VR
112. Jeffrey Benning – Google Maps APIs / Premium partner Localyse
113. Willem van Dijk – Heijmans
114. Patrick Barske – Ballast Nedam
115 . Sander Lijbers – Autodesk
116. Ewout Berkhof – Lomans
117. Bas Bolhaar – Cribz
118. Lotte van Houwelingen – BM van Houwelingen BV
119. Pim Ketelaars – Hello New Day
120. Heloise Dersjant – ParkBee
121. Piet Middelbrink – Seven Oaks
122. Bart Lelij – Swycs
123. Peter van der Gaauw – Buitengewoon architectuur
124. Tristan Chater – Dura Vermeer
125. Tony de Bree – Auteur van ‘Kan het vliegen? Van idee tot succesvolle startup’.
126. Justin Kniest – Tamtam
127. Henk Pluimers – Dura Vermeer
128. Steven Verver – ZXY Builders
129. Taco Hylkema – TOPLAB ARCHITECTS AMSTERDAM
130. Irma van Oort – KCAP
131. Anneloes van der Woude – NVB-Bouw
132. Nico Rietdijk – NVB-Bouw
133. Lennart van der Burg – TNO
134. Wouter de Graaf – Count & Cooper
135. Daan van Norel – Hemubo
136. Herman van Toor – Van Toor Techno Consulting
137. Rick van der Werf – VolkerRail
138. Stephan Wanders – Lokhorst
139. Hans van Erk – Adriaan van Erk
140. Paul Bos – Root
141. Michiel Dietvorst – Pridea
142. Jeroen Boslooper – Croonwolterendros
143. Bjorn Boom – Croonwolterendros
144. Bram Boterman – Heijmans
145. Lucas Wildervanck – Techxess Group B.V.
146. Marieke Schoenmaker – Gamechangers
147. Annemiek Gotzsch – Gamechangers
148. Joost Lansink – SKEPP
149. Jari Wesselink – SKEPP
150. Melvin Hamer – SKEPP
151. Wilfried van Winden – WAM architecten bv
152. Edwin de Kruijff – Koers
153. Tamara Dolle – Witteveen+Bos
154. Maarten Otten – Pauwert Architectuur
155. Emile van Tuyl – BPD
156. David van der Hulst – VolkerWessels
157. Marina Fragkopoulou – Witteveen+Bos
156. Ergin Borova – Mitros
157. Daniëlle Koeken – Mitros
158. Marco Dirkse – VORM
159. Ieke Tromp – VORM
160. Norbert Schotte – VORM
161. Sebastiaan Brons – BPD
162. Cor Paauwe – HFB B.V.
163. Sharon Oldenkotte-Vrolijk – BPD
164. Jan Kruidenier – BPD
165. Maarten Slee – Smartflow
166. Marc Rijs – BPD
167. Bas Notenboom – Leap3D
168. Esther de Bruin – Leap3D
169. Jeroen Schuur – Escalier
170. Arjan Griffioen – MYPO
171. Lourens Nijland – SONESTO
172. Harold Koers – Koers Groep BV
173. Roland van der Hoek – Koers Groep BV
174. Cas Meijerink – Pillows Hotels
175. Rembrandt Elberse – BRANDT.BOU
176. Kyle (Kai Long) Tan – Airsquire
177. Yue You – Airsquire
178. Peter Crombach – PHAROS advocaten
179. Diederik Blaauw – dbpp
180. Martijn Breugelmans – Itannex
181. Jan-Willem Jeucken – Yardi
182. Jurgen Meijerink – Van Wijnen
183. Lisette Thijssen – Gemeente Vught
184. Frans van den Boomen – BPD
185. Judith Kobben – Gemeente ‘s-Hertogenbosch
186. Sander Willems – Sowebuild
187. Ahmed Assad – BAM
188. Collin Van Kooten – CAD & Company
189. Jan van Haren – Bloxs
190. Robert Blijenberg – Asset6
191. Mark Esmeijer – Amvest
192. Bernard Mckeown – Informato ltd
193. Anouk Dumans – BOB Opleiding, Training en Advies
194. Nick Appel – Qooling
195. Maarten van Dooren – PixelPool
196. Lydia Jansen – PixelPool
197. Rino Zweers – DE MANNEN VAN SCHUIM
198. Audrey Puylaert – Drawbotics
199. Esmee Mlihi – Suitable Fashion
200. Michael Sandel – Tekenplus
201. Luke Liplijn – Consumatrix
202. Coen Koop – BILT
203. Max Brobbel – BILT
204. Michon van der Salm – Officer
205. Jake Timm – Officer
206. Diane van Toor – BPD
207. Hans Sluijmer – BILT
208. Tjibbe Teernstra
209. Andreas van der Linden – Chapps
210.

Moderator: Wouter Truffino
Eventmanager: Ramona Truffino-Dekkers
Eventmanager: Regine Goosen – BPD

Keynote spreker: Joost Conijn

Start-up pitch nummer 1: Witteveen+Bos Fire Safety Engineering VR (winnaar van de interne Accelerator)
Start-up pitch nummer 2: ParkBee (winnaar EXPO REAL en 2de World Startup Competition MIPIM 2017)
Start-up pitch nummer 3: andSafety
Start-up pitch nummer 4: Solar Green Point
Start-up pitch nummer 5: Octo

Klik hier om je aan te melden


Wanneer je zonder opgave van reden niet aanwezig bent op de bijeenkomst waarvoor je hebt aangemeld, is Holland ConTech & PropTech helaas genoodzaakt je een no-show declaratie te sturen in verband met de kosten die wij gemaakt hebben voor je reservering. De kosten die wij in rekening brengen zijn €50,00 excl. BTW. Je kunt kosteloos annuleren tot 48 uur voorafgaand aan het event.